بعد از کلی جمع آوری اطلاعات درمورد بلبرینگ و انواع بلبرینگ های اروپایی باید یک سری به بلبرینگ های دیگر با برندهای دیگر و ساخت کشورهای دیگر بپردازیم.

به غیر ازاینکه بلبرینگ های اروپایی از بهترین بلبرینگ های جهان هستند باید درنظر گرفت که بسیاری از کشورهای قدرتمند دیگر دارای صنعت های بزرگی می باشند که کارخانه های بزرگی برای ساخت بلبرینگ و رولبرینگ و دیگر قطعات صنعتی دارند.

پس باید درساخت قطعات از نظر کیفی و هزینه با یکدیگر به رقابت بپردازند تا بتوانند مشتریان را جذب کنند.

بسیاری از کشورهای مختلف در قاره های مختلف درحال ساخت قطعات صنعتی ، مکانیکی، ماشینی و … می باشند که یکی از بهترین کشورها از همه نظر کشور ژاپن می باشد.

ژاپن یکی از کشورهایی می باشد که از نظر تولید بهترین می باشد چون تمام محصولات آن دارای استانداردهایی می باشد که بهترین کیفیت را دارا می باشد.

درکشور ژاپن قطعات صنعتی ، ماشینی و … با کیفیت ترین استاندارد تولید می شود و این قطعات از نظر هزینه نه خیلی زیاد و نه خیلی کم می باشد بسته به کیفیت هزینه گزاری می شود.

ژاپن انواع برندهای مختلف بلبرینگ و رولبرینگ را تولید می کند که یکی از بهترین کیفیت ها را دارا می باشد.

یکی از این برندهایی که ژاپن تولید می کند بلبرینگ NTN می باشد.

تاریخچه بلبرینگ NTN ژاپن

NTN در سال ۱۹۱۸ آغاز شد، زمانی که Noboru Niwa سرمایه گذار شرکت  Tomoe Trading Co.  سهام خود را فروخت و با مهندس جیرو نیشینسونو برای طراحی و ساخت اولین بلبرینگ NTN شریک شدند.

NTN در سال ۱۹۳۹ در کووانا  Kuwanaکه به مرکز تولید جهانی خود تبدیل شده تاسیس شد و در سال ۱۹۵۴، NTN اولین تولید کننده ژاپنی صنعتی بود که جایزه معتبر Deming برای کنترل کیفیت آماری را به دست آورد.
NTN همچنان در طول دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ به رشد خود ادامه داد، کارخانه های بیشتری ساخته شد و عملیات فروش NTN به اروپا گسترش یافت.

NTN  آمریکا در سال ۱۹۶۳ تاسیس شد تا از فروش داخلی NTN در بازار آمریکا پشتیبانی کند.

 NTN در حال حاضر قادر به تولید بلبرینگ و رولبرینگ، بشکه ای، رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ استوانه ای، و رولبرینگ سوزنی و اتصالات ثابت سرعت خودرو است. تا اواسط دهه ۱۹۸۰ NTN نام تجاری Bower ™ را از شرکت Federal-Mogul بدست آورد، در نتیجه فهرست کاتالوگ های رولبرینگ کف گرد و استوانه ای شرکت را گسترش داد. ده سال پس از آن، NTN، BCA ™  را مجددا از فدرال مگول خریداری کرد تا خط تولید خود را با رول های کلاچ خودرو و سازه های مخصوص نگهداری کشاورزی اختصاص دهد.

موفقیت NTN در هزاره جدید با هفت کارخانه جدید آمریکای شمالی ادامه داده شده است.

بلبرینگ NTN
بلبرینگ NTN

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ NTN و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468