درمقاله های قبل درمورد بلبرینگ های ژاپنی و اروپایی اطلاعات کاملی گزارش شد اما این بدین معنی نیست که فقط محدود به تعدادی برند خاص باشد و کشورهای دیگر تولید بلبرینگ نداشته باشند.

یکی دیگر از کشورهایی که به تولید بلبرینگ،  رولبرینگ و دیگر قطعات صنعتی، ماشینی و کشاورزی میپردازد کشور چین می باشد.

بسیاری از قطعات، محصولات و … در کشور چین تولید می شود. امروزه محصولاتی که در کشور چین تولید می شود محصولاتی به چشم مردم نیستند که کیفیت بسیار خوب و مطلوبی دارند اما در کشور چین بسیاری از محصولات در درجه های گوناگون تولید می شوند که به ترتیب درجه یک، درجه دو و درجه سه دسته بندی می شود.

قطعات صنعتی در چین با کیفیت بالا و با هزینه مناسب تولید می شود که این قطعات مورد توجه بسیاری از کشورهایی قرار گرفته که می خواهند قطعات صنعتی خود را با بلبرینگ و قطعات کیفیت خوب و با هزینه مناسب مونتاژ کنند.

یکی از بهترین بلبرینگ هایی که در کشور چین تولید می شود بلبرینگ KPB می باشد که از نظر هزینه بسیار مناسب می باشد.

فهرست مطالب

تاریخچه بلبرینگ KPB

شرکت بلبرینگ KPB کجاست؟

شعار KPB

تاریخچه بلبرینگ KPB

چین صنعتی Chengdu KaiPeng شرکت صنعتی ، با مسئولیت محدود-KPB در سال 1988 تاسیس شده است ، که یک تولید کننده و صادر کننده در زمینه یاتاقان ها در چین است. KPB اختصاص به ساختن یک شرکت پیشرفته قوی ، تیمی از پرسنل کلیدی با دانش ، مهارت و سطح سهام انبار را برای ارائه خدمات با بالاترین کالیبر به کلیه جنبه های صنعت دارد.

   هدف چین صنعتی چنگدو کایپنگ صنعتی با مسئولیت محدود ، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و تأمین نیازها و انتظارات مشتری از طریق یک سیستم مدیریتی کارآمد و مؤثر است. چه نیازهای شما خواستار چند یاطاقان یا سایر قطعات صنعتی ، چند صد یا چند صد هزار نفر باشد ، همیشه می توانید برای خدمات بی نظیر به ما اعتماد کنید. شرکت KPB صنعتی ، آموزشی ویبولیتین از داشتن قیمت های بسیار رقابتی ، پاسخ سریع به نقل قول ها و تحویل به موقع ، مفتخر است. ما همیشه مایل به بالا و فراتر از خواست وظیفه هستیم تا مشتریان خود را به خوبی محتاط کنیم.

شرکت بلبرینگ KPB کجاست؟

دفتر مرکزی شرکت صنعتی KPB ، آموزشی ویبولیتین در مرکز شهر چنگدو – شهر کوارتوس چین واقع شده است ، جایی که مرکز بازاریابی ، تحقیقات فنی و خدمات پس از فروش نیز در آن قرار دارد. در دفتر مرکزی ، سه گروه حرفه ای داریم: گروهی از فروشندگان پویا با سابقه و تجربه فنی با سالها تحمل ، که هم اکنون مسئول بازاریابی یاطاقان های تجاری “KPB” و سایر یاطاقان های معتبر چینی هستند. گروهی از بازرسان باتجربه که مسئولیت QC را قبل از حمل و نقل و خدمات پس از فروش و گروهی از مهندسین مکانیک به عهده دارند ، که می توانند با توجه به نیاز مشتری OEM / ODM ، یاتاقان های جدید یا سفارشی را با استفاده از CAD بهینه طراحی و طراحی کنند.

شعار KPB

اکنون ، ما هنوز به سرعت تحت اصل ابد خود در حال توسعه هستیم:

“راه خود را ادامه دهید ، به سرعت به سمت جهان حرکت کنید”

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ KOYO و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468