در مقاله های قبلی درمورد برندهای مختلف بلبرینگ توضیح دادیم، در این مقاله درمورد بلبرینگ IKO توضیح خواهیم داد پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

در ابتدا برای کاربران سایت درمورد بلبرینگ و تاریخچه توضیح دادیم که نحوه پیدایش و ساخت بلبرینگ به چه صورت بوده است و پس از آن سعی بر شرح برندهای مختلف بلبرینگ کردیم که هرکدام از بهترین های جهان بوده اند.

در این مقاله سعی بر این داریم تا یکی دیگر از بهترین برندهای بلبرینگ را به صورت کامل شرح دهیم.

بلبرینگ IKO یکی از بهترین بلبرینگ های جهان است زیرا این بلبرینگ ساخت کشور ژاپن می باشد و این بلبرینگ را یکی از بهترین کارخانه های ساخت قطعات صنعتی و کشاورزی در کشور ژاپن تولید می کند .

به دلیل کیفیت بسیار بالای این بلبرینگ استقبال خوبی در ماشین سازی و کشاورزی از آن شده است همانطور که دیگر بلبرینگ ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

با بیش از 60 سال تجربه، IKO  متشکل از بلبرینگ سوزنی با کیفیت، راهنماهای چرخش خطی، جداول موقعیت دقیق و اجزای ماشین است.

بلبرینگ IKOخطی حرکت راهنمایی رولینگ. راهنماهای نوری خطی IKO باعث کاهش اصطکاک حرکت خطی در مکانیزم های موقعیت مکانی ماشین می شود. مثالها شامل خط خطی و سیستم خطی رولینگ راه راه خطی و همچنین سیستم هدایت شفت بر پایه توپ است.

سوزن غلتک. با ارتفاع مقطعی کم و ظرفیت بار بالا، غلتک سوزن ما نشان می دهد حرکت چرخشی و یک غلتک نازک، سوزن شکل به یک عنصر نورد. از آنجا که این بلبرینگ کوچک است، آنها به کاهش اندازه کلی ماشین کمک می کنند.

جداول دقیق موقعیت میزهای موقعیت دقت دقت مستقیم ما با ترکیب تکنولوژی ماشینکاری دقیق با الکترونیک، یک پیچ بلور یا موتور تعبیه شده بین تخت و جدول اسلاید وجود دارد.

راهنماهای IKO، بلبرینگ و جداول در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده می شود:

انواع بلبرینگ IKO
 


نیمه هادی.
بسته بندی.
پزشکی
دستگاه های CNC
اتوماسیون.
 
در IKO، ما در بسیاری از محصولات ما تکنولوژی ثبت شده C-Lube را ارائه می دهیم. این سیستم روانکاری ساخته شده در 5 سال یا 12،500 مایل نگهداری می شود.

محصولات ما در بازار جهانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ما تلاش می کنیم تا بر اساس الهام نام IKO زندگی کنیم.

از این رو بسیاری از صنایع فراوانی از این بلبرینگ برای ماشین آلات خود استفاده می کنند و تعداد فراوانی از کارخانجات از این بلبرینگ راضی هستند.

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ IKO و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468