در مقاله های قبل بسیاری از اطلاعات را در اختیار کاربران قراردادیم که دلیل ساخت بلبرینگ چه بوده است و تاریخچه ی پیدایش آن را مورد بررسی قرار دادیم حال باید در نظر بگیریم که بلبرینگ های زیادی با کیفیت و ویژگی های متفاوت ساخته شده است.

پس از اینکه در مقاله های قبل بلبرینگ را به صورت کامل از ابتدا تا انتها شرح دادیم و برخی از برندهای معروف را مورد بررسی قراردادیم و با هدف کلی به آن ها نگاه کردیم باید بسیاری از بلبرینگ های با کیفیت خوب با قیمتی مناسب را مورد بررسی قراردهیم.

 اما باید توجه کرد که یکی از ملاک های ما برند آن می باشد چون بسیاری از کارخانه های متفاوتی ایجاد شده اند تا قدرت های بزرگی را بدست خود گیرند اما باید توجه به این کرد که محصولات تقلبی را از محصولات اصلی تشخیص دهیم.

امروز میخواهیم در مورد یکی دیگر از بهترین بلبرینگ ها گزارش دهیم.

بلبرینگ FAG هم یکی دیگر از بهترین بلبرینگ های اروپا می باشد که بسیار با کیفیت و مناسب می باشد.

بسیاری از صنعت های بزرگ از بلبرینگ FAG برای خود استفاده می کنند و این بلبرینگ نیاز همه را از نظر کیفیت برطرف کرده است.

سرفصل مطالب

تاریخچه بلبرینگ FAG

ویژگی بلبرینگ FAG

کیفیت بلبرینگ FAG

تاریخچه بلبرینگ FAG

بلبرینگ fag زیرمجموعه Schaeffler Group می باشد. گروه شفلر شرکتی آلمانی است که در سال ۱۹۴۶ در شهر هرتسوآن آگرواخ توسط برادران شفلر تاسیس گردید. زمینه فعالیتی این شرکت تولید بلبرینگ و رولبرینگ های صنایع مختلف از جمله خودروسازی و هوا فضا است. مارک های اصلی گروه Schaeffler آلمان، سه برند INA، FAG و LuK است.

شرکت FAG، شرکتی است پیشرو و مبتکر با سبد محصولات گسترده که در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، صنایع هوایی و به طور خلاصه در هر بخش صنعت از ماشین آلات تا نیروگاه های بادی فعالیت دارد. این شرکت از سال ۲۰۰۱، زیرمجموعه گروه Schaeffler شده است و در هر دو بخش خودروسازی و صنعتی به تولید خود ادامه می دهد.

نام تجاری FAG با یک ایده هوشمندانه آغاز شد. در سال ۱۸۸۳، فریدریش فیشر یک دستگاه سنگ زنی ساچمه را طراحی کرد که برای اولین بار امکان ساخت ساچمه های فولادی کاملا گرد را از طریق سنگ زنی تولید کرد. این اختراع به عنوان پایه ای برای کل صنایع غلتکی در نظر گرفته می شود.

 FAG متعهد به ارائه ارزش به ذی نفعان خود، و همچنین راه حل های به منظور بهینه سازی کیفیت است. دارای تخصص فوق العاده گسترده ای است و تمام فن آوری های مدرن مورد نیاز برای دستیابی به بالاترین سطوح اقتصاد و دقت در تولید است. این شامل تولید حجم بالا است که عمدتا در بخش خودرو از طریق پروژه های مبتنی بر پروژه در صنعت و هوافضا صورت می گیرد.

بلبرینگ FAG
FAG

ویژگی بلبرینگ FAG

ساخت بیرینگ های بالانس دقیق برای کاربردهای هوا فضا، برای چرخ اتومبیل های سواری، یا یاتاقان بزرگ با قطر خارج از بیش از چهار متر برای توربین های بادی، محصولات FAG به عنوان یک بلبرینگ آلمانی انتخاب شماره یک برای همه مشتریانی است که جنس با کیفیت می خواهند.

FAG Bearing

کیفیت بلبرینگ FAG

بلبرینگ FAG طبق استاندارد های وزارت صنایع آلمان تولید میشود که بی تردید نشانی از تولیدات محصولاتی با استانداردی در سطح بالاترین استاندارد های صنایع دنیا می باشد. کیفیت بلبرینگ FAG به اندازه ای است که در تجهیزات نظامی بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا مانند آمریکا، انگلستان، روسیه و چین از این محصولات در ماشین آلات و تجهیزات نظامی استفاده میشود. علاوه بر این بلبرینگ اف آ گ FAG بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین من جمله ماشین آلات راهسازی که تحت بارهای بسیار زیادی قرار می گیرند بصورت OE نصب و جایگزین میشود. طول عمر بسیار بالا و حفظ کیفیت و کاربری به سبب استفاده از متریال بسیار مرغوب و سخت کاری جهت افزایش مقاومت سایشی ساچمه و برینگ از مشخصات کیفیتی بلبرینگ FAG می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ FAG و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468