امروز با گروه برسام تجهيزراد تصميم گرفتيم تا درمورد يكي ديگر از برندهاي بلبرينگ مقاله اي كامل اماده كنيم پس در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا درمورد بلبرينگ KYK بيشتر بدانيد.

تاريخچه بلبرينگ KYK

شرکت KYK (با نام قدیمی بلبرینگ یاماکایی) با مسئولیت محدود، یکی از قدیمی‌ترین تولیدکننده‌های ژاپنی بلبرینگ (یاطاقان ساچمه‌ای) و رولبرینگ است که در سال 1952 توسط خانواده یاماموتو در اوزاکا، ژاپن تأسیس شد که با داشتن 67 سال سابقه، یکی از معروف‌ترین تولیدکننده‌های بلبرینگ‌ برند KYK در جهان می‌باشد. این شرکت متعهد به HQ Kaizen است و به طور مداوم بر روی بهبود سیستم و کیفیت کلی محصول تمرکز می‌کند.

امروزه بلبرینگ‌های مشهور  KYK به بیش از 50 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، ژاپن، کانادا، اروپا، هند، ایران، چین، تایوان، کره، خاورمیانه، آسیای دور دست و آفریقا عرضه می‌شوند و در طیف گسترده‌ای از صنایع مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

«کیفیت و بهبود» شعار کلیدی هر مرحله از فعالیت‌های KYK است؛ به طوری که به طور مداوم، تکنیک‌های تولید و امکانات ماشینی آن به روز می‌شوند تا با آخرین پیشرفت‌های فناوری ژاپن همگام شوند.

بلبرینگ‌های KYK به‌واسطه نیازهای روزافزون بازار تقاضا به «کیفیت‌برتر» تولید می‌شوند. بلبرینگ‌های KYK مطابق با استانداردهای JIS ساخته شده و بطور جداگانه مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرند تا از سر و صدا و لرزش کم آن‌ها در محیط‌های پیچیده اطمینان حاصل شود، از این رو رعایت کیفیت و استانداردهای دقیق ژاپنی، KYK را به محصول موردنظر بازار تبدیل کرده است.

روش استفاده این بلبرینگ‌ها بسیار ساده است و از بهترین راه‌های چرخش و کاستن اصطکاک به‌حساب می‌آیند، در حال حاضر، دامنه تولید بلبرینگ KYK به بیش از 3000 محصول افزایش یافته است و هرساله 80 الی 100 محصول جدید به لیست آن‌ها اضافه می‌‌شود.

براي خريد محصولات خود با كارشناسان ما در ارتباط باشيد تا در راه انتخاب محصول به صورت رايگان به شما مشاوره خريد بدهند.