امروز با گروه برسام تجهیزراد تصمیم گرفتیم که در موارد برقی یک مقاله دیگر به صورت کامل برای کاربران عزیز قرار دهیم پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا درمورد منبع تغذیه دلتا بیشتر بدانید.

منبع تغذیه چیست؟

دستگاهی است که توان الکتریکی را برای بار (مصرف‌کننده) تأمین می‌کند.

به عبارت دقیق‌تر، وظیفه منبع تغذیه، دریافت انرژی الکتریکی از یک منبع انرژی (برقی، مکانیکی، شیمیایی، خورشیدی) و تبدیل آن به ولتاژ، جریان و فرکانس مناسب برای تغذیۀ بار است. یک منبع تغذیۀ تنظیم‌شده (Regulated)، می‌تواند ولتاژ یا جریان خروجی خود را تا حد معینی تقریباً ثابت نگه دارد.

منبع تغذیه ممکن است یک دستگاه مجزا یا بخشی از بار باشد. ویژگی‌های اصلی منبع تغذیه عبارتند از:

  • ولتاژ و جریانی که برای بار تأمین می‌کند.
  • پایداری ولتاژ یا جریان خروجی در بارهای مختلف.
  • مدتی که می‌تواند انرژی را بدون سوخت‌گیری یا شارژ تأمین کند (در منابع تغذیه که منابع انرژی قابل حمل دارند).

منبع تغذیه دلتا

منبع تغذیه دلتا (Delta Power Supply) جزء اولین تولیدات شرکت دلتا (Delta) می باشد و در واقع شرکت دلتا استارت کار خودر را با تولید منابع تغذیه سوئیچینگ زده است. در باب اهمیت منابع تغدیه همین بس که در فرایندهای تولید به صورت اتوماسیون و خودکار، یک منبع تغذیه جزء اصلی ترین تجهیزات بوده که نیاز به عملکرد با سطح پایداری بالا و ایمنی دارد.

منابع تغذیه سری DVP، سری CliQ سری DIN ریل منابع تغذیه ای بسیار کارآمد و پایدار است. شرکت دلتا الکترونیک، در زمینه راه حل های مدیریت انرژی و حرارتی و منابع قدرت بی نظیر است و منابع تغدیه این شرکت همچون سایر محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا از استقبال خوبی نزد مشتریان در داخل ایران برخوردارشده است.

انواع مختلف منبع تغذیه دلتا (Delta):

منابع تغذیه شرکت دلتا دارای تنوع بوده و مصارف خاصی را پوشش می دهند. این منابع تغذیه دارای مدل های:
DVP , CliQ , DIN , PMC / PMT و … می باشند.

برای مشاوره خرید محصولات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.