در این مقاله میخواهیم یکی دیگر از بهترین بلبرینگ ها را معرفی کنیم که ساخت کشور رومانی می باشد و به دلیل وجود کیفیت و انواع مختلف باعث شده تا رتبه ای خوب برای خود اختصاص دهد در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بلبرینگ URB را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه بلبرینگ URB

نام تجاری شرکت S.C. “RULMENTI” S.A. BARLAD میباشد ساخت کشور رومانی میباشد و یکی از برندهای محبوب در بازار بلبرینگ کشور میباشد و در این مقاله قصد داریم انواع بلبرینگ های تولیدی URB را بررسی کنیم .

قدمت شرکت  S.C. “RULMENTI” S.A. BARLAD به حدود ۶۰ سال پیش برمیگردد تدام کیفیت و بازاریابی مناسب URB موجب شده است بلبرینگ های رومانی جایگاه خوبی را در بازار بلبرینگ کشور داشته باشند.

URB bearings

 در انواع و سایز های مختلف مطابق با استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و استانداردهای  DIN  تولید می شود  و عمده تولیدات این شرکت عبارت است از  : بلبرینگ های شیار عمیق ،  بلبرینگ های خود تنظیم ، بلبرینگ های تماس زاویه ایی ، بلبرینگ های کف گرد و انواع رولبرینگ های مخروطی ، رولبرینگ بشکه ایی و … میباشد.

نمایندگان فروش بلبرینگ URB

در حال حاضر شرکت     ۸۰٪  از فروشش  در اروپا، امریکا، آسیا و آفریقا است. شرکت  از طریق شبکه توزیع کنندگان در بیش از ۴۰ کشور به مشتریان خود ارائه خدمت میکند ،  آلمان، ایتالیا، بلژیک، فرانسه، ترکیه، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، آرژانتین، برزیل، مصر، کره، تایوان، تایلند، سنگاپور، U.A.E.  بازارهای عمده هدف این شرکت میباشد .

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468