امروز تصمیم گرفتیم یکی از بهترین بلبرینگ های جهانی را معرفی کنیم که باعث شده تا با استراتژی خود و قیمت های مناسب خود مشتریان بسیاری به طرف خود جذب کند. بلبرینگ UBC یکی از بهترین های بلبرینگ در جهان است.

بلبرینگ UBC

UBC Precision Bearing Manufacturing تولید کننده طیف گسترده ای از محصولات توپ و غلتک است. از طریق ارتباطات فناوری و ارتباطات تولید با تولید کنندگان برجسته در جهان و همچنین همکاری پیشرفته با شرکای در عرصه داخلی،  UBC به طور مداوم توانایی تولید خود را افزایش داده و در حال حاضر به عنوان یکی از تولید کنندگان برجسته ی  بلبرینگ درجه یک شناخته شده است.

تحت نام تجاری UBC Precision Bearing ،  UBC با ارائه تجهیزات OEM با محصولات با هزینه بالا و خدمات ارزش افزوده شامل طیف وسیعی از بلبرینگ موجود در هر شرکت تولیدی کلاس خود، به بازار داخلی تحویل داده است. فهرست مشتریان OEM خود نام تجاری جهانی و رهبران بازار در صنایع مربوطه است.

طبق این توافق، UBC به طور گسترده ای در حال توسعه بخش توزیع خود است که در حال حاضر دفاتر شعبه در 4 شهر عمده و سایت های صنعتی در سرتاسر سرزمین اصلی دارد که توسط 25 توزیع کننده مجاز پشتیبانی می شود و همچنین بیش از یک صد خرده فروشنده که بزرگترین شبکه فروش داخلی را در قطعات یدکی صنعتی دارا می باشد.

UBC، خود را به عنوان یک پیوند قوی در زنجیره تامین برای محصولات با کیفیت بالا، با قیمت رقابتی در سراسر جهان معرفی می کند. این مراکز بین المللی در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین تیمی از نمایندگان فنی مسافرتی را تأمین می کند که اطمینان حاصل می کند که مشتریان با استقبال بی نظیر قبل و بعد از فروش و پشتیبانی مهندسی به مشتریان ارائه می شوند.


UBC در حال حاضر به منظور گسترش شبکه توزیع خود و افزایش ارزش نام تجاری خود از طریق یک استراتژی جهانی به تدریج در حال توسعه سری جدید تحمل، تولید محصولات با ارزش افزوده، ارائه خدمات شخصی و باز کردن بازارهای بین المللی جدید و صنایع در حال رقابت می باشد.