امروز تصمیم گرفتیم یکی از بهترین بلبرینگ های ژاپن به نام بلبرینگ THK را به صورت کامل برای شما کاربران محترم سایت توضیح دهیم پس در ادامه مقاله همراه برسام تجهیزراد اطلاعات کافی را بدست اورید.

درباره THK

ایده های خلاقانه THK و تکنولوژی منحصر به فرد آن، این شرکت را به یک شرکت پیشرو در توسعه سازوکار ریل حرکتی (LM) تبدیل کرده است. امروزه، دستگاه های ریل حرکتی ما بخش جداناپذیر سیستم های الکترونیکی و مکانیکی در صنایع مختلف هستند.
 THK  اقدام به ساخت قطعات مکانیکی منحصر به فرد دیگری از جمله هزارخار ساچمه ای، بال اسکرو و اتصال توپی نیز کرده است که به منظور ارائه به مشتریان در سرتاسر جهان تولید می شوند.

شرکت THK

نام شرکت ما، «THK» از کلمات «Toughness» )استحکام) « High Quality» (کیفیت بالا) و Know-how» )دانش در انجام کار) گرفته شده است. هدف ما این است که با تکیه بر این سه اصل در توسعه تکنولوژی و ساخت محصولات خود، به بهبود کیفیت زندگی در جامعه و توسعه صنعت کمک کنیم. در این سایت، ما فرصت را مغتنم شمرده و تکنولوژی ها و محصولات مختلف تولید شده خود را معرفی می کنیم.

تاسیس بلبرینگ THK

سال ۱۹۷۱، THK در مگورو کو در توکیو با نام اصلی Toho Seiko Co., Ltd تاسیس شد.

توسعه (ریل حرکتی)

در ۱۹۷۲، THK اولین شرکتی در دنیا بود که روشی برای ایجاد حرکت خطی با تماس غلطکی معرفی کرد و فروش محصول ساخته شده بر اساس آن یعنی ریل حرکتی (LM) را آغاز نمود.

تاسیس کارخانه کوفو در ژاپن

در ۱۹۷۷، کارخانه کوفو THK ، اولین کارخانه کامل تولید ریل حرکتی تاسیس شد. این اولین قدم THK در توسعه کارخانجات تولید محصول بود.

گسترش مراکز توزیع به ایالات متحده و آلمان

با اعتقاد بر این اصل که «همانطور که تکنولوژی های برتر در بین مرزها جابجا می شوند، رضایت از تولید بهره ور و موثر با استفاده از چنین تکنولوژی هایی نیز می تواند گسترش یابد»، ما تصمیم گرفتیم که تجارت خود را در فراسوی مرزها گسترش دهیم. تاسیس THK America Inc در ۱۹۸۱ در ایالات متحده و تاسیس THK Europe در آلمان در سال بعد، اولین قدم در گسترش شبکه فروش بین المللی ما بود.

گسترش کارخانه های تولید در ژاپن

برای پاسخ به تقاضای رو به افزایش بازار، ما در سال ۱۹۸۴ کارخانه گیفو را در ژاپن راه اندازی کردیم. همچنین ما برای افزایش ظرفیت تولید خود، در سال ۱۹۸۵ کارخانه های میه و یاماگوچی را در ژاپن تاسیس کردیم.

تولید اولین ریل حرکتی با قفسه نگهدارنده ساچمه در دنیا

در ۱۹۹۶، THK «ریل حرکتی با نگهدارنده ساچمه» را تولید کرد که کارایی آن در مقایسه با محصولات قدیمی تر بسیار بالاتر بود. ریل های حرکتی با نگهدارنده ساچمه، به عنوان یک محصول دوستدار انسان و محیط زیست، ویژگی های فوق العاده زیر را دارا می باشند:

  • عمر کارکرد بالا با کاهش نیاز به سرویس و نگهداری 
  • آلودگی صوتی بسیار کم
  • سرعت عملکرد بسیار بالا
  • آلودگی گرد و غبار بسیار کم
  • کارکرد بسیار نرم