در این مقاله گروه برسام تجهیزرادگستر یکی دیگر از برندهای معتبر جهانی که در عرصه ی تولید بلبرینگ فعالیت دارد را برای کاربران سایت به صورت کامل شرح می دهد پس در ادامه مقاله بلبرینگ SNR همراه ما باشید تا اطلاعات کافی درمورد این بلبرینگ کسب کنید.

بلبرینگ SNR یکی از برند های معتبر و با کیفیت کشور فرانسه می باشد که اکثر تولیدات آن بلبرینگ های خودرویی است. اما بلبرینگ های صنعتی نیز تولید می کند و در صنایع مختلف نیز از بلبرینگ های صنعتی SNR استفاده می شود.

بیشتر بلبرینگ های چرخ خودروها از تولیدات این شرکت هستند مانند بلبرینگ چرخ انواع پژو که در ایران استفاده می شود.

شرکت بلبرینگ SNR با شرکت ژاپنی بلبرینگ NTN اقدام به تولید بلبرینگ های خودرویی کرده اند و بلبرینگ های خودروهایی همچون پژو و رنو که ساخت کشور فرانسه هستند ساخت این شرکت می باشند.

با همکاری دو شرکت بزرگ باعث ایجاد یک تحولی جدید در ساخت بلبرینگ های ماشینی شده که باعث شده به اقصی نقاط جهان که در تولید ماشین ها پیشتاز هستند هم بلبرینگ صادر کنند از این رو یکی از کشورهایی که از این شرکت بلبرینگ برای خودروسازی دریافت می کند کشور ایران است که به دلیل تولید ماشین هایی که با این بلبرینگ ها همخوانی دارد یکی از کشورهایی است که بیشترین واردات قطعات صنعتی ماشین را انجام می دهد.

برای خرید انواع قطعات صنعتی با ما در ارتباط باشید و محصولات خود را سفارش دهید.

09134200751 کریمی