امروز با گروه برسام تجهیزرادگستر یکی دیگر از بلبرینگ های محبوب جهان را مورد بررسی قرار دادیم و سعی کردیم تا یک مقاله کافی در مورد آن برای شما بنویسیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا بلبرینگ SNFA را بیشتر بشناسیم.

درباره شرکت

شرکت فرانسوی SNFA در سال 1952 تاسیس شد. این شرکت در سال 1979 کارخانه ای مدرن را به مساحت 15000 متر مربع در شهر والنسین (واقع در شمال فرانسه) احداث کرد.  SNFA  با بیش از 50 سال تجربه امروزه یکی از پیشگامان در زمینه ی تولید بیرینگ های دقتی محسوب می شود و همچنین به صورت انحصاری به طراحی و تولید یاتاقان های ویژه ای که در فن آوری و تکنولوژی های پیشرفته مانند صنعت هوا و فضا کاربرد دارند، می پردازد. بلبرینگ های SNFA به خاطر طراحی جدید و کیفیتی که دارند در سطح جهانی شناخته شده می باشند.

بیرینگ های دقتی SNFA

این شرکت با گسترش فعالیت خود، به تدریج تولید عمده ی محصولات زیر را با هدف رسیدن به بالاترین سطوح تخصص و کیفیت ، در راس کار خویش قرار داد:

  • رولبرینگ و بلبرینگ های کروی مورد استفاده در صنعت هوا و فضا
  • بلبرینگ های تماس زاویه ای فوق دقتی مورد استفاده در ماشین های تراش و صنایع خاص
  • بیرینگ های خاص برای صنایعی با عملکرد و کارایی بالا
بلبرینگ snfa
SNFA Bearings

در حال حاضر بخشی از گروه SKF می باشد و این دو شرکت بعد از پیوستن به یکدیگر، با تکیه بر تجربیات خود موفق شدند که سری جدیدی از بیرینگ های فوق دقتی را به تولید برسانند. سرعت  زیاد، استحکام ، تولید حرارت کم، طول عمر بالا از ویژگی های بلبرینگ های تماس زاویه ای فوق دقتی SNFA و SKF می باشد. بیرینگ های تماس زاویه ای SNFA با توجه به طراحی ای که دارند، از قابلیت تحمل بار شعاعی و محوری برخوردار می باشند.

سری محصولات SNFA  شامل موارد زیر است:

  • سری SEA – SEB – EX – E200، که دارای ابعاد مختلفی هستند
  • سری VEB و VEX، مورد استفاده درصنایعی با عملکرد و کارایی بالا
  • سری BS200 و BS، دارای زاویه تماس 62 درجه
  • سری ED،  دارای سطح داخلی تفکیک پذیر (فقط در صورت درخواست و سفارش تولید می شود)

برای خرید قطعات صنعتی خود با کارشناسان فروش شرکت برسام تجهیزرادگستر در ارتباط باشید تا شما را در خرید خود راهنمایی کنند و بهترین محصول را در اختیار شما قرار دهند.

09138729468 کریمی