امروز بعد از گزشت چندی مقاله ای درباره ی بلبرینگی دیگر برای کاربران سایت تهیه کرده ایم. در این مقاله سعی داریم تا بلبرینگ NMB را برای کاربران سایت به صورت مختصر شرح دهیم. پس در ادامه این مقاله همراه گروه برسام تجهیز باشید.

بلبرینگ NMB یکی از شرکت های پیشتاز در ساخت بلبرینگ های مینیاتوری می باشد.

شرکت NMB Minebea در ساخت و تولید بلبرینگ های مینیاتوری و کوچک در جهان حرف اول را می زند و یکی از بهترین شرکت های بزرگ در تولید بلبرینگ های مینیاتوری می باشد.

در حقیقت این شرکت بیش از 45000 کارمند دارد که 200 سازمان فروش و 40 کارخانه و تاسیسات تولیدی دارد که در 70 نقطه جهان یک شرکت چند ملیتی است در واقع بلبرینگ NMB را در سرتاسر جهان می شناسند و حداقل در هر کشور یک کارخانه از این بلبرینگ وجود دارد.

NMB Minebea ابتدا در سال 1951 در توکیو ژاپن تاسیس شد.

که این نام در ژاپنی به معنای بلبرینگ های ژاپنی می باشد و با توسعه و تولید بلبرینگ های مینیاتوری و ظریف راه اندازی شد.

در طول این سال ها میزان تولید بطور مداوم افزایش یافته است و ما در حال حاضر در 9 کشور به تولید بلبرینگ های مینیاتوری دستگاه های تهویه کیبوردهای کامپیوتر، بلبرینگ استپ موتور و گیربکس ، هارد دیسک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات صنعتی هستیم.

امروزه NMB Minebea به عنوان یک تولید کننده پیشتاز در تولید قطعات در ژاپن مکزیک برزیل سنگاپور تایوان تایلند امریکا چین و در اروپا فعال است.

پر مصرف ترین شماره این برند 608 است که در لوازم خانگی از جمله جاروبرقی استفاده فراوان دارد. 

و در ساخت پرینترهای 3 بعدی بکار میرود.

برای سفارش قطعات و محصولات خود با برسام تجهیز راد در ارتباط باشید برای ارتباط با ما از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

کریمی 09138729468