طی مقالات گزارش شده قبل که در سایت موجود می باشد فرایند کلی بلبرینگ ها را به صورت کامل شرح داده ایم اما در این مقاله سعی بر این داریم تا یکی دیگر از بهترین بلبرینگ های جهان را معرفی کنیم اما با این تفاوت که در این مقاله از یک بلبرینگ که ساخت کشور هند می باشد میخواهیم گزارش دهیم که همه آن را با نام بلبرینگ DPI هند می شناسند.

درمقاله های قبل هرکدام بلبرینگ را به بهترین جهان خطاب دادیم زیرا هرکدام بلبرینگ ها در یکی از صنایع جهانی بیشتر مورد استقبال و مورد استفاده قرار می گیرند در این مقاله بلبرینگ DPI یکی از بهترین بلبرینگ های جهان می باشد که در صنعت ماشین سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از ماشین سازان آسیایی بسیار از این بلبرینگ استقبال می کنند.

تاریخچه بلبرینگ DPI

GWD  تولید کننده بلبرینگ و یاتاقان های DPI است. کارخانجات بلبرینگ DPI ابتدا در سال 1983 در پونه ی هند افتتاح شد. این شرکت شروع به تولید بلبرینگ نمود و پس از آن در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تخصصی بلبرینگ های دو تکه خودرویی با کیفیت بالا گردید. این شرکت نام خود را در بورس اوراق بهادار بمبئی در سال 1985 ثبت کرده است.

بلبرینگ DPI

 بلبرینگ DPI به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر بلرینگ های دو تکه ی خودرویی در هند شناخته می شود. این شرکت برای اولین بار صادرات بلبرینگ را با صادرات به بازارهای خاورمیانه و آمریکای جنوبی در سال 1994 آغاز کرد.

امروزه و پس از 3 دهه ، DPI به یکی از بزرگترین برندهای بلبرینگ ساخت هند در سراسر جهان شناخته می شود. این شرکت بلبرینگ و سایر محصولات DPI را به بیش از 50 کشور دنیا صادر می کند. تمام تولیدات ابن شرکت ماحصل بیش از 40 مرکز تولیدی در سراسر جهان است. تمام محصولات این شرکت مطابق با آخرین استانداردهای ISO می باشد و محصولات DPI حدود 3500 نوع بلبرینگ صنعتی، کشاورزی و خودرویی را پوشش می دهد.

“شعار” گروه DPI  این است که موفقیت نیازمند ایجاد رابطه ی دوطرفه ی همکاری بر پایه ی سود دوطرفه است. این شعار و رمز کار با کمک مشتریان برای یافتن راه حل سریع و فوری برای نیازهای هر بازار بدست می آید. راه حل هایی که بوسیله ی خلاقیت و بکارگیری محصولات باکیفیت بدست می آید.

جهت اطلاعات بیشتر درمورد فروش بلبرینگ DPI و دیگر قطعات صنعتی با ما تماس بگیرید.

کریمی 09138729468