امروز يكي ديگر از برندهاي بلبرينگ را با گروه برسام تجهيزرادگستر به صورت مختصر شرح مي دهيم در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا در مورد بلبرينگ RKB بيشتر بدانيد.

تاريخچه بلبرينگ RKB

گروه صنایع تحمل RKB یک شرکت تولیدی سوئیس است که از سال 1936 در صنعت یاتاقان فعالیت می کند و ظرفیت تولید ماهانه آن از 350 تن فولاد ماشینکاری شده است.


تجربه به دست آمده در طول سالها ، دانش و تخصص لازم را برای توسعه و تولید یاتاقانهای ارزش افزوده تکنولوژیکی ، به ویژه برای صنایع سنگین ، به RKB ارائه می دهد ، جایی که توسط مشتریان OEM و MRO به عنوان یک منبع ترجیحی در داخل شناخته می شود. تولید کنندگان برتر کلاس جهانی.

بلبرينگ RKB


تنظیم تجارت
امروزه فعالیتهای عملیاتی مستقیم گروه RKB نه تنها سوئیس ، که در آن ستاد اجرایی و مرکز فناوری مستقر است ، بلکه بسیاری از کشورهای دیگر نیز با شبکه توزیع جهانی و صادرات در سراسر جهان شامل می شود.


مناطق تولیدی
تولید RKB در درجه اول در سه بخش محصول صنعتی متمرکز است:
• T1: یاطاقان توپ با دقت کوچک و کوچک (قطر مته سوراخ تا 35 میلی متر)؛
• T2: یاطاقان نورد استاندارد (تا 1925 میلی متر قطر بیرونی)؛
• T3: بلبرینگ های فن آوری و یاطاقانهای بهینه سازی شده کاربرد (AOB).


ثبات
با تشکر از مدل کسب و کار پیشگام خود ، بر اساس یک سازمان عمودی یکپارچه ، از تهیه مواد اولیه تا کمک های پس از فروش ، RKB قادر است راه حل های مقرون به صرفه قابل اعتماد و دراز مدت با انعطاف پذیری شدید عملیاتی و خدمات پیشرو ارائه دهد.


استانداردهای کیفیت
RKB تمام یاتاقان های خود را مطابق با استانداردهای بین المللی مرتبط در سه کارخانه مدرن خود که دارای گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001 هستند ، تولید می کند ، و توسط چندین مشتری اصلی و مراکز تست تحمل مستقل ممیزی و تأیید می کند.

به تمام این دلایل ، RKB در صنعت تحمل به عنوان “قدرت جایگزین” شناخته می شود.