امروز با گروه برسام تجهيزرادگستر تصميم گرفتيم تا يكي ديگر از برندهاي بيرينگ را براي كاربران عزيز به صورت كامل شرح دهيم پس در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا با بلبرينگ NBK بيشتر آشنا شويد.

تاريخچه بلبرينگ NBK

شرکت Chuang Hon Yi Axle ، آموزشی ویبولیتین در سال 1989 در Kaohsiung ، تایوان تأسیس شد و شرکت Ningbo Chuang Hon Yi Bearing Co. Ltd را در سال 1998 راه اندازی کرده است و بیش از 650000 فوت مربع را پوشش می دهد ، که در ساخت بلبرینگ با کیفیت بالا تخصص دارد.

نام تجاری “NBK”. در حال حاضر ، شرکت ما دارای بیش از 100 خط پیشرفته تولید یاتاقان ، بیش از 400 کارمند حرفه ای و تولید سالانه بیش از 90 میلیون قطعه است. Chuang Hon Yi نه تنها با توسعه و ساخت یاتاقانهای توپ با تمام اندازه های قطر داخلی 3 تا 50 میلی متر مقابله می کند ، بلکه قادر است بر اساس خواسته های مشتری ، یاطاقان های غیر استاندارد را با استفاده از آن سفارشی کند.

توجه بیشتری به بهره وری سازمان ، حتی بیشتر به کیفیت محصول و خدمات پس از فروش می پردازیم. شرکت ما پس از اخذ گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 در 2001 ، سال 2006 به گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 رسیده است.

همیشه کیفیت محصول را در وهله اول قرار می دهیم ، هر عضو در كارخانه پرشور ، دقیق و کارآفرین است ، که با هر فرآیند جدی است. کیفیت محصول و هرگز تبرئه نمی شود. به منظور خدمات رسانی بهتر به مشتریان ، شرکت ما در بسیاری از مناطق مانند تایوان ، کونشان در جیانگ سو و غیره دفاتر مستقر کرده است.

  تخصص باعث ایجاد کیفیت می شود و صداقت باعث آینده می شود. این بهره وری قدرتمند ، نگرش جدی ، عملکرد وفادار وفادار است که باعث می شود چوانگ هون یی قدم به قدم و به سرعت از چین به جهان پیاده کند.